Mezinárodní strojírenský veletrh – BRNO 2022 – Sp-Tech s.r.o.

Ve dnech 4.-7.10. nás najdete v pavilonu B expozici 29 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Jedná se o nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Široké odborné veřejnosti představíme několik unikátních robotizovaných pracovišť.

Pushcorp – Broušení robotem

Budou vystavována dvě robotizovaná brousící pracoviště:


Pracoviště 1 – Plně robotizované brousící pracoviště s hlavou Pushcorp a automatickou výměnou nástrojů v rámci pracovního cyklu. Cílem je ukázat možnosti broušení svarů, odlitků, vrtání a řezání závitů.


Pracoviště 2 – Jedinečnou unikátní vibrační elektrickou hlavu (k dispozici je i brousící) s výkonem 1kW ve spojení s kolaborativním robotem. Cílem je ukázat a hlavně objasnit možnosti využití brousících a vibračních technologií ve spojení s kolaborativními roboty.

Salvagnini

Ohraňovací lis s automatickou výměnou nástrojů. Představení ostatních technologií této značky (ohýbací centra, lasery, výrobní linky).

Euromac – tradice dodávek již 30 let

Nový typ velkoformátového děrovacího stroje EUROMAC XT a Ohýbací robotické centrum FX BEND 1547 (ohraňovací lis a robot).

Haeger

Nová řada strojů HAEGER 5. generace. Stroje prošly řadou vylepšení a mimo jiné jsou připraveny na propojení s robotem.

Brousící stroj COSTA

COSTA je jeden z největších výrobců tohoto typu strojů. Vystavován bude stroj řady MD4 a je možno přivézt testovací vzorky, které pro vás rádi zpracujeme.

Čistič roštů laserových stolů SLAT EASY CLEANER

Vyniká patentovanou technologií odstraňování strusky z laserových stolů pomocí frézování. Je vhodný jak pro CO2 lasery, tak i pro fiber lasery, kde je struska obvykle tvrdší a tím hůře odstranitelná. Právě tam se ještě více projevují benefity našeho řešení oproti konkurenčním výrobkům.